Maximus – lifting i modelowanie twarzy

Maximus jest najbardziej kompleksowym systemem anti-aging na rynku. Poprzez połączenie wielu technologii – TriLipo RF, TriLipo DMA i TriFractional, Maximus daje możliwość efektywnego działania czterech poziomach: naskórku, skórze właściwej, tkance tłuszczowej, mięśniach. Jest urządzeniem MEDYCZNYM znajdującym się jedynie w najlepszych gabinetach medycyny estetycznej.

Dodatkowo Maximus wyposażony jest w głowicę do frakcyjnego resurfacingu w oparciu o falę radiową. Zabiegi z wykorzystaniem tej technologii stosowane są do odmładzania i zagęszczania skóry, redukcji linii i zmarszczek, blizn. Wpływają korzystnie na wyrównanie kolorytu skóry.

Fale radiowe TriFractional RF – podgrzewają skórę właściwą i włókna kolagenowe, skracając je do pierwotnej długości. Daje to natychmiastowy efekt spłycenia zmarszczek już po jednym zabiegu. Dla długotrwałego efektu rekomenduje się wykonanie 4-6 zabiegów w odstępach jednego tygodnia. Energia RF powoduje też mikrouszkodzenia, co wywołuje naturalny mechanizm gojenia się skóry i tworzenia się nowej tkanki. Skóra przebudowuje się, jest zdrowsza i w lepszej kondycji. Zabieg ten skutecznie redukuje wszelkiego rodzaju blizny, np. potrądzikowe.

Redukcja zmarszczek i poprawa owalu twarzy

Specjalnie dostosowana do twarzy głowica, która nie tylko emituje falę radiową, ale także doprowadza do skurczów mięśni wyraźnie modeluje twarz. Efekty są widoczne od razu, policzki stają się bardziej zarysowane, owal twarzy poprawiony, zmarszczki wygładzone a skóra widocznie jędrniejsza. Precyzyjna głowica przeznaczona do pracy w okolicach oczu i ust pozwala w szybki i bezbolesny sposób zredukować zmarszczki oraz ujędrnić delikatną skórę. Pracuje się nią na linii pod policzkami. Już po pierwszym zabiegu zauważysz, że Twoje policzki są silniej zarysowane, owal twarzy poprawił się, a skóra jest bardziej napięta. Widoczna też będzie redukcja bruzd wargowo – nosowych.

Efekty, jakich możemy się spodziewać po wykonaniu serii zabiegów na twarz :

   Redukcja zmarszczek twarzy, szyi i dekoltu

    Ujędrnienie i odmłodzenie skóry

    Poprawa konturów twarzy

    Poprawa napięcia skóry twarzy, kurze łapki,zmarszczki palacza

    Lifting, stonowanie oraz ujędrnienie mięśni

    Detoksykacja i drenaż limfatyczny

    Poprawa krążenia krwi i dotlenienie

TriLipo daje bardzo dobre efekty w modelowaniu twarzy, redukcji zmarszczek, znacznie poprawia napięcie skóry. Polecany jest osobą z tzw ” drugim podbródkiem „.

TriLipo RF ( twarz + szyja )

  • Poprzez podgrzanie włókien kolagenowych powoduje, kurczenie się ich.
  • Natychmiastowa poprawa napięcia skóry – skrócenie włókien kolagenu.
  • Długoterminowa poprawa napięcia skóry: podwyższony metabolizm fibroplastów prowadzi do produkcji nowego kolagenu.

TriLipo DMA – dynamiczna aktywacja mięśni

  • Stymulacja mięśni na policzkach i podbródku.
  • Lifting oraz podniesienie owalu twarzy – redukcja tzw. „drugiego podbródka”.
  • Poprawa jakości oraz zagęszczenia mięśni.
  • Efekt liftingu twarzy.

W czasie wykonywania zabiegu odczuwalne jest ciepło oraz skurcz mięśni. Czas zależy od miejsca zabiegowego około 40 do 90 min. Seria zabiegowa wynosi od 4-6 zabiegów jeden zabieg tygodniowo.

EFEKTY ZABIEGOWE :