Plazma – Plasmage

                                                                    Plazma zamiast skalpela i lasera.
                                      Natychmiastowe podnoszenie powiek i usuwanie zmian skórnych.

Blefaroplasma Plasmage to włoskie urządzenie medyczne wykorzystujące zjawisko plazmy w celu wykonania nieinwazyjnej (bez użycia skalpela) blefaroplazmy, redukcji zmarszczek oraz usuwania wszelkich zmian skórnych. Jest to jedyne urzadzenie dostępne na rynku wytwarzające plazme z certyfikatem medycznym oraz gotowymi programami zabiegowymi, dzięki którym zabieg jest w pełni bezpieczny i skuteczny.
Plazma jest alternatywą dla leseroterapii i skalpela. Daje efekt natychmiastowego podniesienia powieki górnej i usunięcia zmarszczek z powieki dolnej. Jej przeznaczeniem jest też usunięcie defektów skórnych takich jak: plamy soczewicowate, włókniaki, kępki żółte, brodawki, blizny potradzikowe i pooperacyjne, rozstępy, zmarszczki.

PLAZMA TO:

TECHNOLOGIA – szybko, bez bólu, stanów zapalnych i przebarwień

BEZPIECZEŃSTWO – praca w okolicy oka bez skalpela i lasera

PRECYZJA – dokładnie zmienia każdy obszar skóry z problemem estetycznym

EFEKT – 70% efektu widoczne po pierwszym zabiegu

DZIAŁANIE:

Działanie plazmy polega na występowaniu łuku elektrycznego. Jego efektem jest miejscowo występująca wysoka temperatura, której działanie skutkuje sublimacją czyli „odparowaniem” zmian z powierzchni skóry. Czynnikiem aktywnym, wytwarzanym przez nasze urządzenie jest plazma  – rodzaj zjonizowanej materii przypominającej stanem skupienia gaz. Plazma działa punktowo, dokładnie w miejscu poddawanemu zabiegowi. Wszystko zachodzi bez zbędnego oddziaływania na otaczające je zdrowe tkanki oraz bez naruszania głębszych warstw skóry.
Plazma jest materią przypominającą gaz, z elektrycznie naładowanymi cząsteczkami (elektronami, jonami), mimo to sama jest elektrycznie obojętna w skali makroskopowej. Przy ogromnym natężeniu prądu, plazma tworzy światło, a w raz z nim wytwarzana jest wysoka temperatura. Dzieję się tak w wyniku zderzania naładowanych cząstek, co powoduje wymianę energii między nimi.

PRZEBIEG ZABIEGU:

Zabieg wykonywany jest w znieczuleniu miejscowym. Cała procedura trwa około godziny. Skóra po zabiegu przez około 3 dni jest obrzęknięta, natomiast mikro „strupki” utrzymują się koło tygodnia.W trakcie leczenia opadających powiek zalecane jest wykonanie do 3 zabiegów w comiesięcznych odstępach. Uzależnione to jest przede wszystkim od poziomu skomplikowania zmiany skórnej lub defektu.

WSKAZANIA:

  
  
  
 

EFEKTY PO PIERWSZYM ZABIEGU:

Korekta górnej powieki

Korekta dolnej powieki i tzw ,,kurzych łapek”

Korekta górnej i dolnej powieki

Korekta górnej powieki

Korekta górnej powieki

Korekta górnej powieki i okolicy tzw kurzych łapek

Korekta dolnej powieki

Korekta powieki górnej

Korekta górnej powieki

Korekta górnej powieki

Usunięcie blizn potrądzikowych

Usuwanie blizn różnego rodzaju

Redukcja zmian trądzikowych

PRZEBIEG ZABIEGU:

Zabieg wykonywany jest w znieczuleniu miejscowym. Cała procedura trwa około godziny. Skóra po zabiegu przez około 3 dni jest obrzęknięta, natomiast mikro „strupki” utrzymują się koło tygodnia. W trakcie leczenia opadających powiek zalecane jest wykonanie do 3 zabiegów w comiesięcznych odstępach. Uzależnione to jest przede wszystkim od poziomu skomplikowania zmiany skórnej lub defektu      PRZECIWSKAZANIA:

Ciąża i karmienie piersią

Choroby nowotworowe 

Aktywne choroby wirusowe i bakteryjne, grzybicze

Zmiany skórne w miejscu poddanym zabiegowi

Choroby autoimmunologiczne (np. SM, łuszczyca, bielactwo)

Epilepsja (padaczka)

Antybiotyki – 2 tygodnie od ostatniej dawki

Retinoidy – 6 miesięcy od ostatniej dawki

Leki/suplementy diety zawierające : skrzyp polny, dziurawiec, serdecznik, bratek, nagietek, szałwia, pokrzywa, rumianek – 2 tygodnie od ostatniej dawki

Kosmetyki zawierające wysokie stężenie witamin A, E, C oraz retinolu

Skłonność do powstawania blizn przerostowych i keloidów

Rozruszniki serca, metalowe implanty i inne wszczepione elektroniczne aparaty,

ZALETY technologii plasmage:
EFEKT WIDOCZNY PO 1 ZABIEGU
ZASTĘPUJE OPERACJE PLASTYCZNE
MOŻLIWOŚĆ WYKONYWANIA ZABIEGÓW NA POWIEKACH
BEZ KRWI, BEZ NACIĘĆ, BEZ BÓLU
SZYBKIE GOJENIE DO 7 DNI
TAŃSZY NIZ zabieg chirurgiczny

W gabinecie MEDI LASER, przez cały czas jesteś pod stałą opieką osoby wykonującej zabieg. W każdej chwili możesz uzyskać poradę przez telefon lub przyjść do gabinetu na dodatkową konsultację. Przed zabiegiem zapraszamy na bezpłatną, niezobowiązującą konsultacje w celu zasiegniecia wszystkich niezbędnych informacji.